DS1856E-030+
Przegląd produktów
Part Number: DS1856E-030+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC DGTL POT 10/30K 2CH 16TSSOP
Arkusze danych: DS1856E-030+.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1856E-030+
Part Number DS1856E-030+ Producent Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 10/30K 2CH 16TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18620 pcs Arkusz danych DS1856E-030+.pdf
Napięcie - Dostawa 2.85 V ~ 5.5 V Tolerancja ±25%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 50 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 16-TSSOP Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) - Oporność (Ohm) 30k
Opakowania Tube Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 95°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Berło I²C cechy -
szczegółowy opis Digital Potentiometer 30k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP Konfiguracja Rheostat