DS1854E-050
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1854E-050
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC RES TEMP-CNTRL 50/50K 16TSSOP
Arkusze danych: DS1854E-050.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2592 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1854E-050
Part Number DS1854E-050 Producent Maxim Integrated
Opis IC RES TEMP-CNTRL 50/50K 16TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 17182 pcs Arkusz danych DS1854E-050.pdf
Napięcie - Dostawa 3 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 50 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 16-TSSOP Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) - Oporność (Ohm) 50k
Opakowania Tube Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 95°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Berło I²C cechy Temperature Sensor
szczegółowy opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP Konfiguracja Rheostat