DS1805Z-010+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1805Z-010+ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1805Z-010+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC POT DIG ADDRESS 10K 16-SOIC
Arkusze danych: DS1805Z-010+.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1805Z-010+
Part Number DS1805Z-010+ Producent Maxim Integrated
Opis IC POT DIG ADDRESS 10K 16-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68322 pcs Arkusz danych DS1805Z-010+.pdf
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 550 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 16-SO Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Oporność (Ohm) 10k
Opakowania Tube Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Volatile Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło I²C
cechy Selectable Address szczegółowy opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-SO