DS1803E-050
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1803E-050 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1803E-050
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC POT DUAL ADDRESS 50K 14-TSSOP
Arkusze danych: DS1803E-050.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1803E-050
Part Number DS1803E-050 Producent Maxim Integrated
Opis IC POT DUAL ADDRESS 50K 14-TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4733 pcs Arkusz danych DS1803E-050.pdf
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 750 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 14-TSSOP Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Oporność (Ohm) 50k
Opakowania Tube Package / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Berło I²C cechy Selectable Address
szczegółowy opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP Konfiguracja Potentiometer