DS18030-010+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS18030-010+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC POT DUAL ADDRESS 10K 16-DIP
Arkusze danych: DS18030-010+.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS18030-010+
Part Number DS18030-010+ Producent Maxim Integrated
Opis IC POT DUAL ADDRESS 10K 16-DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29010 pcs Arkusz danych DS18030-010+.pdf
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 750 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 16-PDIP Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Oporność (Ohm) 10k
Opakowania Tube Package / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Volatile Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło I²C
cechy Selectable Address szczegółowy opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-PDIP