DS1669S-100
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1669S-100
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC RHEOSTAT DALLASTAT 100K 8SOIC
Arkusze danych: DS1669S-100.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1669S-100
Part Number DS1669S-100 Producent Maxim Integrated
Opis IC RHEOSTAT DALLASTAT 100K 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4346 pcs Arkusz danych DS1669S-100.pdf
Napięcie - Dostawa ±4.5 V ~ 8 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 750 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria Dallastat™
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Oporność (Ohm) 100k
Opakowania Tube Package / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 64
Liczba obwodów 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Berło Up/Down (UP, DN) cechy -
szczegółowy opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (UP, DN) Interface 8-SOIC Konfiguracja Potentiometer