DS1267-100+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1267-100+ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1267-100+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC DGTL POT 100K 2CH 14DIP
Arkusze danych: DS1267-100+.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1267-100+
Part Number DS1267-100+ Producent Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 100K 2CH 14DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5204 pcs Arkusz danych DS1267-100+.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 750 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 14-PDIP Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Oporność (Ohm) 100k
Opakowania Tube Package / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Berło Serial cechy Cascade Pin
szczegółowy opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 14-PDIP Konfiguracja Potentiometer