DS1075M-80
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1075M-80
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC OSC DUAL FX FREQ 80MHZ 8-DIP
Arkusze danych: DS1075M-80.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1075M-80
Part Number DS1075M-80 Producent Maxim Integrated
Opis IC OSC DUAL FX FREQ 80MHZ 8-DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5310 pcs Arkusz danych DS1075M-80.pdf
Napięcie - Dostawa 4.75 V ~ 5.25 V Rodzaj Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Dostawca urządzeń Pakiet 8-PDIP Seria EconOscillator™
Opakowania Tube Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Through Hole
Częstotliwość 80MHz szczegółowy opis Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 80MHz 8-PDIP
Obecny - Dostawa 35mA Liczyć -