DG201ACSE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DG201ACSE+ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DG201ACSE+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
Arkusze danych: DG201ACSE+.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DG201ACSE+
Part Number DG201ACSE+ Producent Maxim Integrated
Opis IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30881 pcs Arkusz danych DG201ACSE+.pdf
Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +) - Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±) ±4.5 V ~ 18 V
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.) 600ns, 450ns Przełącznik SPST - NC
Dostawca urządzeń Pakiet 16-SO Seria -
Opakowania Tube Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA) Oporność na terenie (maks.) 200 Ohm
Liczba obwodów 4 Obwód multipleksera / demultipleksera 1:1
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 4 Circuit IC Switch 1:1 200 Ohm 16-SO
Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.) 5nA Przesłuchy -90dB @ 100kHz
Wtrysk ładowania 20pC Dopasowanie kanału do kanału (ΔRon) -
Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)) 5pF, 5pF Podstawowy numer części DG201A