MS3476W22-12B
Przegląd produktów
Part Number: MS3476W22-12B
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG INLINE 12POS SCKT
Arkusze danych: 1.MS3476W22-12B.pdf2.MS3476W22-12B.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MS3476W22-12B
Part Number MS3476W22-12B Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG INLINE 12POS SCKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3121 pcs Arkusz danych 1.MS3476W22-12B.pdf2.MS3476W22-12B.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 12 Stosowanie Unshielded
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DMS3476W22-12B
temperatura robocza -55°C ~ 175°C Liczba biegunów 12
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS3476W22-12B
Duża średnica Dostarczany 22-12 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG INLINE 12POS SCKT
Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.656" (42.06mm)