MS3476A24-19P-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MS3476A24-19P-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG INLINE 19POS PIN
Arkusze danych: 1.MS3476A24-19P-LC.pdf2.MS3476A24-19P-LC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MS3476A24-19P-LC
Part Number MS3476A24-19P-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG INLINE 19POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1842 pcs Arkusz danych 1.MS3476A24-19P-LC.pdf2.MS3476A24-19P-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 12 Stosowanie Unshielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Black Inne nazwy DMS3476A24-19P-LC
temperatura robocza - Liczba biegunów 19
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS3476A24-19P-LC
Duża średnica Dostarczany 24-19 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Anodized Black
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG INLINE 19POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.777" (45.14mm)