MS3470L22-12P
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MS3470L22-12P
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS
Arkusze danych: 1.MS3470L22-12P.pdf2.MS3470L22-12P.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MS3470L22-12P
Part Number MS3470L22-12P Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 2226 pcs Arkusz danych 1.MS3470L22-12P.pdf2.MS3470L22-12P.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Materiał, wykończenie - Seria Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DMS3470L22-12P
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba biegunów 12
Rodzaj mocowania Panel Mount, Flange Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS3470L22-12P
Duża średnica Dostarczany 22-12 cechy -
Rozszerzony opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS
Aktualna ocena 23A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock