MS27468T21F41J-LC
Przegląd produktów
Part Number: MS27468T21F41J-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Arkusze danych: MS27468T21F41J-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MS27468T21F41J-LC
Part Number MS27468T21F41J-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1591 pcs Arkusz danych MS27468T21F41J-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DMS27468T21F41J-LC
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 41
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS27468T21F41J-LC
Duża średnica Dostarczany 21-41 Wstaw materiał -
zawiera 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring cechy -
Rozszerzony opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT