MS27468T13B4JA
Przegląd produktów
Part Number: MS27468T13B4JA
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: MS27468T13B4JA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MS27468T13B4JA
Part Number MS27468T13B4JA Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1743 pcs Arkusz danych MS27468T13B4JA.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DMS27468T13B4JA
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 4
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS27468T13B4JA
Duża średnica Dostarczany 13-4 cechy -
Rozszerzony opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 13A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiał styków A Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MS27468T13B4HB
MS27468T13B4HB
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Na stanie: 1424 pcs
Pobieranie: MS27468T13B4HB.pdf
RFQ
MS27468T13B4JA-LC
MS27468T13B4JA-LC
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS SKT