MS27467T25F24P-LC
Przegląd produktów
Part Number: MS27467T25F24P-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Arkusze danych: MS27467T25F24P-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MS27467T25F24P-LC
Part Number MS27467T25F24P-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2422 pcs Arkusz danych MS27467T25F24P-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 12 (12), 16 (12) Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DMS27467T25F24P-LC
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 24
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS27467T25F24P-LC
Duża średnica Dostarczany 25-24 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Electroless Nickel
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.891" (48.03mm)
Średnica nakrętki łączącej Electroless Nickel Kształt kontaktów Plastic
Materiał styków N (Normal) Typ złącza Plug Housing
Body Material -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MS27467T25F24P
MS27467T25F24P
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Na stanie: 917 pcs
Pobieranie: MS27467T25F24P.pdf
RFQ
Producenci: Amphenol Aerospace Operations
Na stanie: 640 pcs
Pobieranie: MS27467T25F24P.pdf
RFQ
MS27467T25F24P-LC
MS27467T25F24P-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE