MS27467T23B55HD
Przegląd produktów
Part Number: MS27467T23B55HD
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Arkusze danych: MS27467T23B55HD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MS27467T23B55HD
Part Number MS27467T23B55HD Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1296 pcs Arkusz danych MS27467T23B55HD.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DMS27467T23B55HD
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 55
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS27467T23B55HD
Duża średnica Dostarczany 23-55 cechy Shielded
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock