MS27467T19B11PB-LC
Przegląd produktów
Part Number: MS27467T19B11PB-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Arkusze danych: MS27467T19B11PB-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MS27467T19B11PB-LC
Part Number MS27467T19B11PB-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2373 pcs Arkusz danych MS27467T19B11PB-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 16 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DMS27467T19B11PB-LC
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 11
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS27467T19B11PB-LC
Duża średnica Dostarczany 19-11 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.516" (38.51mm)
Średnica nakrętki łączącej Chromate over Cadmium Kształt kontaktów Plastic
Materiał styków B Typ złącza Plug Housing
Body Material -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MS27467T19B11PB
MS27467T19B11PB
Producenci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Na stanie: 1176 pcs
Pobieranie: MS27467T19B11PB.pdf
RFQ
MS27467T19B11PC-LC
MS27467T19B11PC-LC
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Na stanie: 4815 pcs
Pobieranie: MS27467T19B11PC-LC.pdf
RFQ
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS