MS27467T15F18SC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MS27467T15F18SC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Arkusze danych: MS27467T15F18SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MS27467T15F18SC
Part Number MS27467T15F18SC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2502 pcs Arkusz danych MS27467T15F18SC.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DMS27467T15F18SC
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 18
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS27467T15F18SC
Duża średnica Dostarczany 15-18 cechy Shielded
Rozszerzony opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiał styków C Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Plug, Female Sockets Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MS27467T15F18SB
MS27467T15F18SB
Producenci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na stanie: 1673 pcs
Pobieranie: MS27467T15F18SB.pdf
RFQ
MS27467T15F18SC-LC
MS27467T15F18SC-LC
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Na stanie: 2285 pcs
Pobieranie: MS27467T15F18SC-LC.pdf
RFQ
MS27467T15F18SC-LC
MS27467T15F18SC-LC
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE