GSM120B12-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM120B12-R7B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GSM120B12-R7B
Producent / marka: MEAN WELL
Opis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W
Arkusze danych: GSM120B12-R7B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GSM120B12-R7B
Part Number GSM120B12-R7B Producent MEAN WELL
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2227 pcs Arkusz danych GSM120B12-R7B.pdf
Napięcie - Wyjście 12V Napięcie - Wejście 80 ~ 264 VAC
Rozmiar / Wymiar 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm) Seria GSM120B (120W)
Region Wykorzystywane International Moc (W) 102W
Polaryzacja - Złącze wyjściowe Power DIN, 4 Pin
Inne nazwy 1866-1908
GSM120B12-R7B-ND
temperatura robocza -30°C ~ 70°C
Brak poboru mocy obciążenia 150mW (Max) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ wejścia Cord (Sold Separately) Złącze wejściowe IEC 320-C8
Formularz Desktop (Class II) Wydajność Level VI
szczegółowy opis 12V 102W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Obecny - Wyjście (Max) 8.5A
Długość przewodu 39.4" (1.00m) Zatwierdzenia CB, CE, cURus, TUV