GP25B13D-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP25B13D-R1B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GP25B13D-R1B
Producent / marka: MEAN WELL
Opis produktu ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 28W
Arkusze danych: GP25B13D-R1B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GP25B13D-R1B
Part Number GP25B13D-R1B Producent MEAN WELL
Opis ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 28W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3723 pcs Arkusz danych GP25B13D-R1B.pdf
Napięcie - Wyjście 5V, 12V, -12V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rozmiar / Wymiar 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm) Seria GP25B (25W)
Region Wykorzystywane International Moc (W) 28W
Polaryzacja - Złącze wyjściowe DIN, 5 Pin
Inne nazwy 1866-1829
GP25B13D-R1B-ND
temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Brak poboru mocy obciążenia 300mW (Max) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ wejścia Cord (Sold Separately) Złącze wejściowe IEC 320-C8
Formularz Desktop (Class II) Wydajność Level VI
szczegółowy opis 5V, 12V, -12V 28W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Obecny - Wyjście (Max) 2.5A, 1A, 300mA
Długość przewodu 60.2" (1.53m) Zatwierdzenia CBE, CE, cULus, GS