EPP-300-24
MEAN WELLMEAN WELL
EPP-300-24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EPP-300-24
Producent / marka: MEAN WELL
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 200W
Arkusze danych: EPP-300-24.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EPP-300-24
Part Number EPP-300-24 Producent MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 24V 200W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1819 pcs Arkusz danych EPP-300-24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Seria EPP-300 Moc (W) 200W (300W Forced Air)
Inne nazwy 1866-1652
EPP-300-24-ND
temperatura robocza -30°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Wydajność 92.5%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Obecny - Wyjście (Max) 8.33A