MCU08050F1302BP100
Vishay Beyschlag
MCU08050F1302BP100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCU08050F1302BP100
Producent / marka: Vishay Beyschlag
Opis produktu RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805
Arkusze danych: MCU08050F1302BP100.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MCU08050F1302BP100
Part Number MCU08050F1302BP100 Producent Vishay Beyschlag
Opis RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79747 pcs Arkusz danych MCU08050F1302BP100.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.125W, 1/8W
Napięcie - Podział 0805 Grubość (maks) ±10ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria MCU 0805 - Precision
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 0805 (2012 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta MCU08050F1302BP100
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy -
FIFO 2 Rozszerzony opis 13k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1% Opis RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805