M83723/75R10026
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M83723/75R10026
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT
Arkusze danych: M83723/75R10026.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M83723/75R10026
Part Number M83723/75R10026 Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2254 pcs Arkusz danych M83723/75R10026.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Materiał, wykończenie - Seria Military, MIL-DTL-83723 Series III
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DM83723/75R10026
M8372375R10026
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba biegunów 2
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta M83723/75R10026
Duża średnica Dostarczany 10-2 cechy -
Rozszerzony opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiał styków 6 Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Plug, Female Sockets Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
M83723/75R10027
M83723/75R10027
Producenci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP
Na stanie: 1722 pcs
Pobieranie: M83723/75R10027.pdf
RFQ
M83723/75R10026-LC
M83723/75R10026-LC
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG FMALE 2POS INLINE
Na stanie: 5399 pcs
Pobieranie: M83723/75R10026-LC.pdf
RFQ
M83723/75A8037
M83723/75A8037
Opis: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Pobieranie: M83723/75A8037.pdf
M83723/75R10026
M83723/75R10026