SBR-70-B-R75-KF300
Luminus DevicesLuminus Devices
SBR-70-B-R75-KF300 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBR-70-B-R75-KF300
Producent / marka: Luminus Devices
Opis produktu BIG CHIP LED HB BLUE
Arkusze danych: SBR-70-B-R75-KF300.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBR-70-B-R75-KF300
Part Number SBR-70-B-R75-KF300 Producent Luminus Devices
Opis BIG CHIP LED HB BLUE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1685 pcs Arkusz danych SBR-70-B-R75-KF300.pdf
Długość fali 445nm Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 3.8V
Kąt widzenia - Rodzaj LED Module
Temperatura - test 25°C Rozmiar / Wymiar 19.90mm Diameter
Seria SBR-70 Opakowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lumenów / wat @ Prąd - Test 5 lm/W Powierzchnia emitująca światło (LES) 3.00mm Diameter
Typ obiektywu Flat Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość 3.44mm Flux @ Current / Temperature - Test 200 lm (Typ)
cechy - szczegółowy opis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module SBR-70 Blue Starboard
Obecny - Test 10.5A Obecny - Max 10.5A