UA78L12ACPK
Przegląd produktów
Part Number: UA78L12ACPK
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Arkusze danych:
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UA78L12ACPK
Part Number UA78L12ACPK Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 395761 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1.7V @ 40mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 27V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-89-3 Seria -
Package / Case TO-243AA PSRR 42dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-11132-2
296-11132-5-ND
temperatura robocza 0°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-89-3
Obecny - Wyjście 100mA Funkcje sterowania -
Podstawowy numer części UA78L12
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UA78L15ACDE4
UA78L15ACDE4
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
Na stanie: 431008 pcs
Pobieranie:
RFQ
UA78L12ACLPM
UA78L12ACLPM
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Na stanie: 494947 pcs
Pobieranie:
RFQ
UA78L12ACPKG3
UA78L12ACPKG3
Opis: IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3