TRF372017IRGZT
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TRF372017IRGZT
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC QUADRATURE MODULATOR 48VQFN
Arkusze danych:
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TRF372017IRGZT
Part Number TRF372017IRGZT Producent N/A
Opis IC QUADRATURE MODULATOR 48VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11519 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Częstotliwość testowa 2.7GHz
Seria - Częstotliwość RF 300MHz ~ 4.8GHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 48-VFQFN Exposed Pad
P1dB 12dBm Moc wyjściowa 3dBm
Inne nazwy 296-27805-2 hałas podłogowe -153dBm/Hz
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość LO 300MHz ~ 4.8GHz
Funkcjonować Upconverter szczegółowy opis RF Modulator IC 300MHz ~ 4.8GHz 48-VFQFN Exposed Pad
Obecny - Dostawa 200mA