TPS7A3001DGNT
Przegląd produktów
Part Number: TPS7A3001DGNT
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN NEG ADJ 200MA 8MSOP
Arkusze danych:
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS7A3001DGNT
Part Number TPS7A3001DGNT Producent N/A
Opis IC REG LIN NEG ADJ 200MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42599 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) -1.18V
Napięcie - Wyjście (Max) -33V Napięcie - wejściowa (maks) -35V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP-PowerPad Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR 72dB (120Hz)
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Negative
Inne nazwy 296-27744-2 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable 1 Output -1.18 V ~ -33 V 200mA 8-MSOP-PowerPad
Obecny - Dostawa (Max) 950µA Current - Spoczynkowy (Iq) 100µA
Obecny - Wyjście 200mA Funkcje sterowania Enable, Soft Start