TPS7A10105PYKAR
Przegląd produktów
Part Number: TPS7A10105PYKAR
Producent / marka: N/A
Opis produktu LOW IQ LILO LDO
Arkusze danych:
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS7A10105PYKAR
Part Number TPS7A10105PYKAR Producent N/A
Opis LOW IQ LILO LDO Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 175787 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.70V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.05V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 3.3V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-DSBGA Seria -
Funkcje ochronne Current Limit, Thermal Shutdown, UVLO Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 5-XFBGA, DSBGA PSRR 60dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 5-DSBGA Obecny - Dostawa (Max) 9µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 2.1µA Obecny - Wyjście 300mA