TPS728175295YZUT
Przegląd produktów
Part Number: TPS728175295YZUT
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.75/2.95V 5DSBGA
Arkusze danych:
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS728175295YZUT
Part Number TPS728175295YZUT Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.75/2.95V 5DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64259 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.4V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.75V, 2.95V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-DSBGA (1x1.37) Seria -
Package / Case 5-UFBGA, DSBGA PSRR 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.75V, 2.95V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) Obecny - Dostawa (Max) 120µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 80µA Obecny - Wyjście 200mA