TPS71H33QPWPRQ1
Przegląd produktów
Part Number: TPS71H33QPWPRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 3.3V 500MA 20HTSSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS71H33QPWPRQ1
Part Number TPS71H33QPWPRQ1 Producent N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 500MA 20HTSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5633 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.4V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet 20-HTSSOP Seria Automotive, AEC-Q100
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 54dB ~ 49dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 20-HTSSOP
Obecny - Dostawa (Max) 460µA Current - Spoczynkowy (Iq) 350µA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania Enable, Power Good