TPS70251PWPG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TPS70251PWPG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 20HTSSOP
Arkusze danych:
140 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS70251PWPG4
Part Number TPS70251PWPG4 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 20HTSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18755 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.28V @ 500mA, - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V, 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 20-HTSSOP Seria -
Package / Case 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB (1KHz), 50dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.8V 500mA, 250mA 20-HTSSOP Obecny - Dostawa (Max) 230µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 190µA Obecny - Wyjście 500mA, 250mA