TPS3808G15DBVTG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TPS3808G15DBVTG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT-23-6
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS3808G15DBVTG4
Part Number TPS3808G15DBVTG4 Producent N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT-23-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80298 pcs Arkusz danych
Napięcie - Próg 1.4V Rodzaj Simple Reset/Power-On Reset
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-6 Seria -
Resetowanie Timeout Adjustable/Selectable Nastawić Active Low
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOT-23-6
Wydajność Open Drain or Open Collector temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)