TPL0202-10MRTER
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TPL0202-10MRTER
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC DGTL POT 256POS 10K DL 16WQFN
Arkusze danych:
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPL0202-10MRTER
Part Number TPL0202-10MRTER Producent N/A
Opis IC DGTL POT 256POS 10K DL 16WQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71644 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 132 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 16-WQFN (3x3) Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 25 Oporność (Ohm) 10k
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 16-WFQFN Exposed Pad
Inne nazwy 296-28196-2
TPL020210MRTER
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba kranów 256 Liczba obwodów 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Typ pamięci Non-Volatile
Berło SPI cechy -
szczegółowy opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-WQFN (3x3) Konfiguracja Potentiometer