TPA3100D2PHPG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TPA3100D2PHPG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Arkusze danych:
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPA3100D2PHPG4
Part Number TPA3100D2PHPG4 Producent N/A
Opis IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16351 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 10 V ~ 26 V Rodzaj Class D
Dostawca urządzeń Pakiet 48-HTQFP (7x7) Seria -
Opakowania Tray Package / Case 48-TQFP Exposed Pad
Typ wyjścia 2-Channel (Stereo) temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia 21.8W x 2 @ 8 Ohm Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks