TMS320VC549PGE-80
Przegląd produktów
Part Number: TMS320VC549PGE-80
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC FIXED POINT DSP 144-LQFP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje TMS320VC549PGE-80
Part Number TMS320VC549PGE-80 Producent N/A
Opis IC FIXED POINT DSP 144-LQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4695 pcs Arkusz danych
Napięcie - I / O 3.30V Napięcie - Rdzeń 2.50V
Rodzaj Fixed Point Dostawca urządzeń Pakiet 144-LQFP (20x20)
Seria TMS320C54x Opakowania Tray
Package / Case 144-LQFP Inne nazwy 296-1935
temperatura robocza -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 64kB
Pamięć nieulotna ROM (32 kB) Rodzaj mocowania Surface Mount
Berło BSP, Host Interface, Serial Port Częstotliwość zegara 80MHz