TMS320F2802PZS-60
Przegląd produktów
Part Number: TMS320F2802PZS-60
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Arkusze danych:
90 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMS320F2802PZS-60
Part Number TMS320F2802PZS-60 Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9969 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 1.89 V Dostawca urządzeń Pakiet 100-LQFP (14x14)
Prędkość 60MHz Seria C2000™ C28x Fixed-Point
Wielkość pamięci RAM 6K x 16 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (32K x 16) Peryferia POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 100-LQFP
Inne nazwy 296-32758
TMS320F2802PZS-60-ND
TMS320F2802PZS60
Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Liczba I / O 35
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)