TMS320C6727GDH300
Przegląd produktów
Part Number: TMS320C6727GDH300
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC FLOATING-POINT DSP 256-BGA
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje TMS320C6727GDH300
Part Number TMS320C6727GDH300 Producent N/A
Opis IC FLOATING-POINT DSP 256-BGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5784 pcs Arkusz danych
Napięcie - I / O 3.30V Napięcie - Rdzeń 1.20V
Rodzaj Floating Point Dostawca urządzeń Pakiet 256-BGA (17x17)
Seria TMS320C672x Opakowania Tray
Package / Case 256-BGA Inne nazwy 296-19449
temperatura robocza 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 288kB
Pamięć nieulotna ROM (384 kB) Rodzaj mocowania Surface Mount
Berło EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI Częstotliwość zegara 300MHz