TMS320C6726BRFP266
Przegląd produktów
Part Number: TMS320C6726BRFP266
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP
Arkusze danych:
1 pcs
60 pcs
120 pcs
540 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMS320C6726BRFP266
Part Number TMS320C6726BRFP266 Producent N/A
Opis IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5204 pcs Arkusz danych
Napięcie - I / O 3.30V Napięcie - Rdzeń 1.20V
Rodzaj Floating Point Dostawca urządzeń Pakiet 144-HTQFP (20x20)
Seria TMS320C672x Opakowania Tray
Package / Case 144-TQFP Exposed Pad Inne nazwy 296-26845
TMS320C6726BRFP266-ND
temperatura robocza 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 288kB
Pamięć nieulotna ROM (384 kB) Rodzaj mocowania Surface Mount
Berło EBI/EMI, I²C, McASP, SPI Częstotliwość zegara 266MHz