TMS320C6205GHKA200
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMS320C6205GHKA200
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC FIXED-POINT DSP 288-BGA
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMS320C6205GHKA200
Part Number TMS320C6205GHKA200 Producent N/A
Opis IC FIXED-POINT DSP 288-BGA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4778 pcs Arkusz danych
Napięcie - I / O 3.30V Napięcie - Rdzeń 1.50V
Rodzaj Fixed Point Dostawca urządzeń Pakiet 288-BGA Microstar (16x16)
Seria TMS320C62x Opakowania Tray
Package / Case 288-LFBGA Inne nazwy 296-32744
TMS320C6205GHKA200-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TC) On-Chip RAM 128kB
Pamięć nieulotna External Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Berło McBSP, PCI
Częstotliwość zegara 200MHz Podstawowy numer części TMS320C6205