TLV1117LV28DCYR
Przegląd produktów
Part Number: TLV1117LV28DCYR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 1A SOT223-4
Arkusze danych:
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TLV1117LV28DCYR
Part Number TLV1117LV28DCYR Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 1A SOT223-4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 277490 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1.3V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-4 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-30590-2 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 1A SOT-223-4
Current - Spoczynkowy (Iq) 100µA Obecny - Wyjście 1A