TLV1117-15CDCYRG3
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TLV1117-15CDCYRG3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.5V 800MA SOT223-4
Arkusze danych:
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TLV1117-15CDCYRG3
Part Number TLV1117-15CDCYRG3 Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 800MA SOT223-4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 252360 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1.3V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 15V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-4 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA SOT-223-4 Current - Spoczynkowy (Iq) 10mA
Obecny - Wyjście 800mA Funkcje sterowania -