TL750M08CKVURG3
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL750M08CKVURG3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 8V 750MA TO252-3
Arkusze danych:
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TL750M08CKVURG3
Part Number TL750M08CKVURG3 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 8V 750MA TO252-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 115387 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 750mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-252-3 Seria -
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-21597-2 temperatura robocza 0°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 750mA TO-252-3
Obecny - Wyjście 750mA Funkcje sterowania -