TL750M05CKCE3
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL750M05CKCE3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje TL750M05CKCE3
Part Number TL750M05CKCE3 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4444 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 750mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 750mA TO-220-3
Obecny - Wyjście 750mA Funkcje sterowania -