TL5001AQDRG4Q1
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL5001AQDRG4Q1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Arkusze danych:
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TL5001AQDRG4Q1
Part Number TL5001AQDRG4Q1 Producent N/A
Opis IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75276 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topologia Buck, Boost, Flyback
synchroniczny prostownik No Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC
Seria Automotive, AEC-Q100 Interfejsy szeregowe -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ wyjścia Transistor Driver Fazy ​​wyjściowe 1
Konfiguracja wyjściowa Positive Inne nazwy 296-22068-2
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Częstotliwość - Przełączanie 20kHz ~ 500kHz Cykl pracy (maks.) 100%