TL4050B25QDCKR
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL4050B25QDCKR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TL4050B25QDCKR
Part Number TL4050B25QDCKR Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80443 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±0.2% Współczynnik temperaturowy 50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SC-70-5 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Original-Reel®
Package / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy 296-22802-6 temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 41µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5 Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 15mA Obecny - katoda 65µA