TL4050A10IDBZR
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL4050A10IDBZR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TL4050A10IDBZR
Part Number TL4050A10IDBZR Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 90792 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 10V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy 50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy 296-22779-1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 150µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3 Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 15mA Obecny - katoda 103µA