THS3001HVCDGNRG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: THS3001HVCDGNRG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje THS3001HVCDGNRG4
Part Number THS3001HVCDGNRG4 Producent N/A
Opis IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6049 pcs Arkusz danych
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) 9 V ~ 37 V, ±4.5 V ~ 18.5 V Napięcie - Wejście offset 1mV
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP-PowerPad Szybkość narastania 6500 V/µs
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Typ wyjścia -
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Zysk Bandwidth Product 1.75GHz
szczegółowy opis Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad Obecny - Dostawa 6.9mA
Obecny - Wyjście / Channel 120mA Obecny - diagonalna wejściowe 2µA
Podstawowy numer części THS3001 Amplifier Type Current Feedback
3dB Pasmo 420MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
THS3001HVCDGN
THS3001HVCDGN
Producenci: N/A
Opis: IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP