SN75C3223EDWR
Przegląd produktów
Part Number: SN75C3223EDWR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC LINE DRVR/RCVR RS232 20-SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN75C3223EDWR
Part Number SN75C3223EDWR Producent N/A
Opis IC LINE DRVR/RCVR RS232 20-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70271 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 3 V ~ 5.5 V Rodzaj Transceiver
Dostawca urządzeń Pakiet 20-SOIC Seria -
Histereza odbiornika 500mV Protokół RS232
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Inne nazwy 296-21077-1 temperatura robocza 0°C ~ 70°C