SN75C1406DWRG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SN75C1406DWRG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC TRIPLE DRVR/RCVR 16-SOIC
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN75C1406DWRG4
Part Number SN75C1406DWRG4 Producent N/A
Opis IC TRIPLE DRVR/RCVR 16-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73636 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 15 V Rodzaj Transceiver
Dostawca urządzeń Pakiet 16-SOIC Seria -
Histereza odbiornika 1V Protokół RS232
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Liczba kierowców / odbiorników 3/3