SN74V235-7PAG
Przegląd produktów
Part Number: SN74V235-7PAG
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC SYNC FIFO MEM 2048X18 64-TQFP
Arkusze danych:
160 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74V235-7PAG
Part Number SN74V235-7PAG Producent N/A
Opis IC SYNC FIFO MEM 2048X18 64-TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10045 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 3V ~ 3.6V Dostawca urządzeń Pakiet 64-TQFP (10x10)
Seria 74V retransmisji Capability No
Programowalne Flagi Pomoc Yes Opakowania Tray
Package / Case 64-TQFP Inne nazwy 296-9905
CV235-7PAGG4
CV235-7PAGG4-ND
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Rozmiar pamięci 36K (2K x 18)
Funkcjonować Synchronous Pomoc FWFT Yes
Rodzaj Expansion Depth, Width Szybkość przesyłania danych 133MHz
Obecny - Dostawa (Max) 35mA Autobus Directional Uni-Directional